فلش مموری چرخشی فلش مموری پلاستیکی فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری‌های تبلیغاتی آذین فلش، فلش مموری‌هایی هستند که با لوگوی شرکت برای اهداف تبلیغاتی و حرفه‌ای چاپ

فلش مموری‌های تبلیغاتی آذین فلش، فلش مموری‌هایی هستند که با لوگوی شرکت برای اهداف تبلیغاتی و حرفه‌ای چاپ می شوند. فلش مموری تبلیغاتی یک راه مناسب برای انتقال اطلاعات به صورت مجانی به دریافت‌کنندگان منتخب بدون توجه به سایز و فرمت می باشد. فلش مموری‌های مارک دار یا فلش مموری تبلیغاتی علاوه بر این که به عنوان کارت‌های حافظه مارک‌دار شناخته می‌شوند، در اندازه هایی به کوچکی ۱۲۸ مگابایت و به بزرگی ۱۲۸ گیگابایت در دسترس می‌باشند؛ انتخاب با شماست.

 استفاده زیادی از فلش مموری‌های تبلیغاتی یا مارک‌دار می‌شود و نمونه‌هایی از مشتریان ما در رابطه با تهیه فلش مموری هاشرکت های بزرگ و کوچک خصوصی می باشند.بهنوان مثالا عکاس‌هایی که تصاویر با کیفیت بالا را به مشتریان خود روی یک فلش مموری تحویل می‌دهند، مدارس، سازمان‌های آموزشی که موارد درسی از پیش بارگذاری شده را به دانش آموزان، روی فلش ارائه می کنند و همچنین مشتریان شرکت‌های بزرگ که آخرین موارد بازاریابی خود را روی فلش می‌ریزند قبل از این‌که آن‌ها را به عنوان یک رویداد یا یک کمپین پستی منتشر کنند.

در این‌جا ما یکی از سبک‌های محبوبمان یعنی فلش مموری تبلیغاتی را پیشنهاد می‌کنیم که برای همه شرکت ها است. همچنین ما می‌توانیم فلش مموری‌ را با فایل های اطلاعاتی شما بدون توجه به سایزش از قبل برای شما بارگذاری کنیم پیش از این‌که آن‌ها را به شما تحویل دهیم. اسناد از قبل بارگذاری شده که روی فلش ها ریخته می‌شوند از PDFهای کوچک یا سند ورد تا تصاویر بزرگ و با کیفیت بالا و فایل‌های ویدیویی دسته‌بندی شده که حاوی تبلیغات شما یا پیام شما خواهند بود.

ثبت دیدگاه