فلش مموری کارتیفلش مموری کارتی یا به عبارتی دیگر فلش مموری طرح کارت ویزیت یکی از هدایای تبلیغاتی می باشد که در چند سال گذشته طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و سلیقه مدیران روابط عمومی و مشاوران تبلیغاتی را جلب کرده است . فلش مموری طرح کارت ویزیت با توجه به شباهت فراوان به کارت عابر بانک از چند مزیت ویژه برخوردار می باشد.که در زیر بصورت مختصر به توضیح برخی از این موارد می پردازیم .

فلش مموری کارتی فلش مموری طرح کارت ویزیت فلش مموری کارتی فلش مموری طرح کارت ویزیت

۱ – کوچک بودن و ظرافت فلش مموری کارتی ، باعث می گردد که این فلش مموری در کیف پول، کیف مدارک به راحتی جای گیرد و بتواند همراهی همیشگی برای استفاده کننده آن باشد.

۲ – فضای مناسب چاپ که باعث می گردد شما طرح خود را بصورت تمام رنگی و بدون محدودیت بر روی فلش مموری چاپ نموده و یک هویت سازمانی را همراه فلش مموری به تصویر بکشید.

 ۳- قیمت کمتر نسبت به سایر فلش مموری های موجود یکی دیگر از مزیت های استفاده از این هدیه تبلیغاتی می باشد.

 ۴- امکان درج اطلاعات بصورت یک کارت ویزیت ۲ طرفه می تواند توان کاری و قدرت بیزینس شما در قرار های کاری به مخاطبتان تلقین کند.

مواردی که در سفارش و انتخاب فلش مموری باید مورد نظر داشته باشید:

۱- چیپست مورد استفاده در فلش مموری کارتی باید دارای گارانتی باشد، فلش مموری های عرضه توسط وب سایت گیفتو شامل حداقل ۳ سال گارانتی تعویض می باشد.

۲- نوع چاپ مورد استفاده بر روی فلش مموری توسط دستگاه فلت بد انجام می گردد که با استفاده از مرکب های مخصوص چاپ فلت بد باید صورت بگیرد. که استفاده از مرکب های اصلی باعث ماندگاری همیشگی طرح و چاپ شما بر روی محصول می باشد.

در آخر به این نکته اشاره می کنیم که فلش مموری طرح کارت ویزیت یا فلش مموری کارتی می تواند جایگزین خیلی از هدایای تبلیغاتی بی کاربرد و صرفا هزینه ساز می باشد.

فلش مموری کارتی فلش مموری طرح کارت ویزیت